درباره ما

ما در سها کالا به کیفیت بیشتر از کمیت اهمیت می‌دهیم، و در این راستا هر روز تلاش می‌کنیم خدمات بهتری بدهیم و در نتیجه، تجربه‌ی کاربری بهتری برای مشتریان گرامی فراهم کنیم. فروشگاه اینترنتی سها کالا با شعار تضمین پایین ترین قیمت و اصالت کالا در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد . 

خدمات ما در این شبکه تنها معطوف به تامین کالا نبوده و تلاش داریم با وجود تیم حرفه ای و توجه به زیر ساختها خدماتی مانند توزیع کالاهای بزرگ با قیمت و شرایط استاندارد،انبارداری طبق روش های اصولی و علمی ،بازاریابی علمی و مشاوره های مالی در راستای کنترل هزینه و افزایش سود بنگاه های کوچک و متوسط را به بسته خدماتی خود اضافه نمائیم. 

شایان به ذکر است در مجموعه سها کالا هیچ هزینه ای قبل از تحویل کالا از مشتریان دریافت نمیشود . تمامی وجه درب منرل و بعد از رویت جنس و اطمینان از کالا دریافت میشود . 

در فروشگاه سها کالا فقط اجناس با کیفیت و با گارانتی به فروش میرسد و هیچ جنس بدون کیفیت و بازسازی شده و ایراد داری به هیج عنوان به دست مشتری نمیرسد . 

در هنگام تحویل کالا و قبل از امضا رسید تحویل کالا , هر مشکلی باشد مانند قر بودن دستگاه یا خط و خش روی جنس یا ضرب دیدگی یا شکستگی قسمتی از دستگاه , جنس مشتری بدون هیچ مشکلی تعویض میشود و یک جنس دیگر بدون هزینه ارسال مجدد برای مشتری فرستاده خواهد شد . 

 هزینه ارسال کالا در فروشگاه سها کالا  به این صورت میباشد 

حمل و نصب تلویزیون ها کاملا رایگان میباشد . 

حمل لوازم خانگی ( ساید /لباسشویی / یخچال / ظرفشویی و …. ) در تهران  کلا ۸۰ هزار تومان میباشد . 

اگر از شهرهای دیگر از ما خرید میکنید هزینه ارسال کالا طبق بیجک باربری از شما دریافت میشود . 

 

                                برای ارتباط با ما با شماره ی ۰۲۱۳۳۵۴۷۶۳۵ و یا ۰۹۱۲۳۸۵۲۲۵۴ تماس بگیرید

محصولی موجود نیست