ویرژگی های جدید ظرفشویی های LG چیست ؟

ویرژگی های جدید ظرفشویی های LG چیست ؟

دیگر ویرژگی های جدید ظرفشویی های LG چیست ؟ می توان از ظرفیت ماشین ظرفشویی  ، میزان مصرف انرژی، حداکثر دمای شست و شو، تعداد بازوی آب پاش و قابلیت دفع مواد غذایی، میزان آلودگی صوتی دستگاه از همه مهم‌تر وجود گارانتی معتبر نام برد.

ماشین‌های ظرفشویی امروزی علاوه بر شست و شوی ظروف با حداقل میزان مصرف آب و مواد شوینده، مجهز به امکاناتی هستند که به شست‌وشوی بهتر ظروف کمک می‌کنند

قابلیت MultiMotion :

ماشین‌های ظرفشویی دارای این قابلیت، به یک بازوی اضافی مجهز هستند که دارای امکان حرکت رفت و برگشتی و دورانی به صورت توام می‌باشد. وجود چنین بازویی که آزادی عمل بالایی دارد باعث شسته‌شدن تمامی ظروف، بدون توجه به شکل و محل قرار گیری آن‌ها می‌شود. مزیت دیگر آن نیز کاهش زمان انجام فرایند شست‌و شوی کامل به کمتر از یک ساعت می‌باشد.

طراحی خلاقانه EasyRack Plus :

احتمالا هر چند وقت یکبار هنگام شستن ظروف در ماشین ظرفشویی با مشکل جا نشدن ظروف بزرگ مواجه شده‌اید. از این پس به لطف طراحی خلاقانه ال جی، امکان تغییر ارتفاع طبقات وجود دارد. پس با فشردن تنها یک دکمه، می‌توانید ارتفاع طبقات را تا حد دلخواه تنظیم کنید.

فناوری TrueSteam :

این فناوری با ایجاد ابری از بخار آب بسیار داغ روی ظروف، علاوه بر تمیزتر شدن آن‌ها، به کمترشدن لکه‌های بجا مانده روی ظروف شسته شده نیز کمک می‌کند. قدرت پاک‌کنندگی این روش به حدی بالاست که موادغذایی خشک شده و حتی سوخته که به سختی به ظروف می چسبند را نیز جدا می‌کند.

سیستم Smart Diagnosis :

به کمک این فناوری از رفت و آمد تعمیرکاران در مواقع ایجاد مشکل جلوگیری کنید. روش کار این سیستم بدین صورت است که با نصب برنامه عیب‌یابی ال جی روی گوشی موبایل هوشمندتان، تماس با متخصصان مجاز شرکت و فشردن کلید تشیخص عیب، رفع عیب دستگاه شما به راحتی انجام خواهد شد.

موتور اینورتر دایرکت درایو :

ال جی با ادغام دو فناوری موتور اینورتر و موتور دایرکت درایو، موتور جدیدی را طراحی کرده که تا ۱۷ درصد در مصرف انرژی و ۴۰ درصد در مصرف آب صرفه‌جویی می کند که مقداری قابل توجه است

محصولی موجود نیست