مجموع کل سبد خرید

قیمت کلتومان19,440,000
حمل و نقل
مجموعتومان19,440,000
مزیت های ساید بای ساید نسبت به یخچال

مزیت های ساید بای ساید نسبت به یخچال

admin 13 بهمن 1398 مقالات , 0

مزیت های ساید بای ساید نسبت به یخچال

چه دلیل باعث می شود مشتریان به سمت ساید بار ها بروند؟

طراحی بی نظیر DOOR IN DOOR، محفظه ی HOME BAR ، چهار دربی بودن ، یخچالهای French و… هر کدام به نوعی ظاهری شکیل و مدرن به یخچالهای ساید بای ساید داده اند. البته کارایی مفید هر کدام از آنها هم به نوبه ی خود تاثیر گذار است

یخساز و آبسرد کن

, آیا به یک یخساز در داخل یخچالتون نیاز دارید! می دانید که یخچالهای مجهز به این قابلیت از نوع ساید بای ساید ها هستند. آب سرد کن ها در دو مدل دستی و اتوماتیک در یخچالها قابل مشاهده هستند. در مدلهای ساده و دستی باید بصورت دستی داخل محفظه ی آب سرد کن را از آب پر کرد.
اما در آب سرد کن های اتوماتیک، آب بوسیله ی شلنگ از لوله ی آب شهری تامین می شود . ساید بای سایدها دارای آبسرد کن اتوماتیک هستند.

 فیلترهای ساید بای ساید

برای گرفتن بوی بد و از بین بردن باکتری ها و انواع قارچ ها در داخل یخچال از نوع خاصی از فیلترها استفاده می کنند. فیلتری که در تمام یخچال های ال جی به کار رفته است. به نام فیلتر بهداشتی معروف است ، این فیلتر با داشتن لایه های متفاوت و متعدد باکتری ها و انواع بوهای تند و نامطبوع یخچال را از بین می برد.
برخی از یخچالها دارای قابلیتی به نام « home bar» هستند که می توان انواع بطری و انواع نوشیدنی را داخل این محفظه قرار داد . هوم بار بر روی درب  قرار دارد و باز کردن این محفظه ، باعث هدررفت انرژی کل یخچال نمی شود.
اگر چه قیمت یخچال فریزر ممکن است از قیمت ساید کمتر باشد ولی همیشه این مسئله را در نظر داشته باشید که باید برای ویژگی های بیشتر پول بیشتر هم پرداخت کنید.
و در اخر زییایی ساید و به هیچ عنوان نمیشه با یخچال مقایسه کرد
امیدواریم با این مقاله کمک کوچکی برای خرید یخچال یه شما کرده باشیم
× یخچال و فریزر دوو مدل ۰۰۲۸ استیل D2BF-0028SS
1 x تومان19,440,000
Subtotal:: تومان19,440,000

View Cart Checkout