مجموع کل سبد خرید

قیمت کلتومان0
مجموعتومان0
بهترین و پر فروش ترین ماکروفرها کدام اند

بهترین و پر فروش ترین ماکروفرها کدام اند

admin 5 بهمن 1398 مقالات , 0

بهترین و پر فروش ترین ماکروفرها کدام اند

۱- سامسونگ

بهترین و پر فروش ترین ماکروفرها کدام اند ؟ برای داشتن بدنی سالم و اندامی متناسب باید از آشپزخانه خود و شیوه هایی که در آن غذا می پزیم آغاز کنیم . البته آهنگ بی قرار زندگی مدرن امروزی همیشه برای ما حق انتخاب باقی نمی گذارد و بسیاری از مواقع ما به دلیل کمبود وقت غذاهای آماده و فست فود را به رغم آگاهی از مضراتش، نمی توانیم با گزینه دیگری جایگزین کنیم

تکنولوژی جدید Slim Fry

به کمک این تکنولوژی می‌‌توان برای مثال سیب‌زمینی را به شکلی سالم، بدون نیاز به استفاده از حجم زیادی از روغن، سرخ کرد. این تکنولوژی همچنین با یک گریل و فن کانوکشنهمراه شد تا غذاها با ظاهری برشته اما آبدار طبخ شوند بنابراین  استفاده از این تکنولوژی پیشرفته، باعث شده تا سیب‌زمینی‌هایی که پیش از این در ظرف‌های لبریز از روغن سرخ می‌شدند، اکنون جای خود را به سیب‌زمینی‌هایی سالم بدهند

۲- ال جی

سولاردوم ال جی

سولاردام برای شما تبدیل به سرآشپزی می‌شود که سرعت و دقت مهم‌ترین خصیصه‌هایش هستند. شما می‌توانید یک آشپزی متعادل و کامل و البته سریع را با سولاردام ال‌جی تجربه کنید اما اینجا یک ویژگی بارز دیگر هم وجود دارد که می‌تواند موازی با اهمیت فنی این مایکروویو مورد توجه باشد.

یکی از ویژگی های سولاردام ال‌جی ارائه سه روش مختلف برای پخت و پز است. پخت مایکروویوی، گریل و پخت نوری. اگر در عین حال قابلیت سرعت را هم که برای هر سه روش پخت وجود دارد انتخاب کنید آنوقت است که می‌توانید برای آشپزی و طبخ غذا ، با سرعت سه برابر یک اجاق گاز معمولی برنامه‌ریزی کنید.

سولاردام ال جی اما با بهره مندی از ویژگی بخار پزی، با در نظر گرفتن طبخ سلامت غذا می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای افرادی باشد که به هر دلیلی باید دستور غذایی خاصی را بدون روغن و نمک و چربی  رعایت کنند.

۳- پاناسونیک

در ساخت مایکروفر پاناسونیک  تحقق سبک آشپزی غنی تر و آسایش و راحتی بیشتر از موضوعات اصلی بودند. این تمایل به کاهش بار آشپزی در خانه منجر به این شد که برای اولین بار تکنولوژی اینورتر در ساخت مایکروفرهای این برند به کار گرفته شود و در نتیجه مایکروویوهای سبک تر و ساده تری توسط آن ساخته شوند .

آن ها با سرعت بخشیدن به پخت و پز باعث افزایش وعده های غذای خانگی در خانه ها شدند . فناوری اینورتربا قدرت یک پارچه، طعم غذاهای مورد علاقه شما را حفظ می کنند تا در مدت زمان کوتاه از آشپزی سالم و خوش مزه لذت ببرید.

پختهای ترکیبی و برنامه های پخت متنوع پاناسونیک هم چنین بخار پز با کیفیت ابن دستگاه باعث شده تا فروش این محصول در بازار به شدت افزایش یابد

There are no products